Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniu15.09.2020 w Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego w jeździectwie - LKJ Lewada w Zakrzowie odbyły się pierwsze zajęcia terapeutyczne "Bez Barier" z udziałem podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Czarnowąsach. Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu wpierając i promując aktywność niepełnosprawnych mieszkańców Opolszczyzny w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego zrealizuje cykl 7 warsztatów prowadzonych w formie zajęć z hipoterapii, z zachowaniem wszystkich procedur, ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zadanie publiczne jest finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON.
Składamy serdeczne podziękowania w imieniu beneficjentów projektu dla Zarządu Województwa Opolskiego i Marszałka Województwa Pana Andrzeja Buły oraz dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy. Podziękowania należą się również Panu Andrzejowi Sałackiemu, który wzorowo zorganizował całe przedsięwzięcie, sprawiając uśmiech i radość wśród uczestników.

Zajecia terapeutyczne 1Show Gallery