Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa 2019”. Program MSiT w swoich założeniach ma na celu upowszechnianie sportów zimowych – nauka jazdy na łyżwach. Program będzie realizowany w okresie od stycznia do marca 2019. Wkład własny gminy lub szkoły wynosi 10,0 zł od uczestnika na każdy wyjazd na lodowisko. Więcej o programie w załączonym piśmie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2018 r. na druku deklaracji - decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniu 16 października odbyło się posiedzenie Sejmiku Wojewódzkiego w Opolu, na którym wspólnie z innymi organizacjami sportowymi podziękowaliśmy władzom samorządowym województwa za wspieranie sportu opolskiego i dobra współpracę w upływającej kadencji 2014-2018.
Pamiątkowa patera z podziekowaniami została wręczona Wice Marszałkowi Sejmiku Stanisławowi Rakoczemu. Podobna pamiątka została wręczona Marszałkowi Andrzejowi Buła w dniu 12.10.2018 r. przy okazji spotkania ze środowiskiem sportowym Opolszczyzny

Otrzymaliśmy dane z Urzędu Skarbowego w sprawie odpisu 1% podatku za rok 2017 na kluby sportowe, jakie za naszym pośrednictwem uzyskały środki finansowe. Ogółem z tytułu tego odpisu wpłynęła kwota 23 029,00 zł (w roku ubiegłym było to 7 902,80 – wiec jest wyraźny postęp). WZ LZS w Opolu otrzymało tą drogą 1 492,00 zł, pozostałe środki trafią na konta 21 klubów naszego Zrzeszenia, z których najwięcej uzyskały:

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Umiem pływać 2019”. Zgodnie z założeniami MSiT program przewiduje naukę pływania dla dzieci klas I-III szkół podstawowych w grupach 15 osobowych realizujących co najmniej 20 godzin nauki pływania. Więcej o programie w załączonym piśmie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2018 r. na druku deklaracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Znakomite wyniki na Mistrzostw Polski Młodzików w Bełchatowie 22-23.09.2018 r. osiągnęła Alicja Sielska reprezentująca LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (wychowanka nieżyjącego trenera Jana Bułkowskiego, a obecnie trenuje pod opieką trenera Andrzeja Saczko). Alicja zdobyła srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 5,49m oraz złoty medal w biegu na 80m ppł z wynikiem 11,61 s co jest nowym rekordem Polski w kategorii U-16.