Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

1.08.2020 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzyniu Wielkim odbył się XIX Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu. Zjazd odbył się w reżimie sanitarnym związanym z epidemią koronawirusa. Każdy delegat miał osobny stół i krzesło z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego. W zebraniu uczestniczyło 52 delegatów (na 100 uprawnionych) – frekwencja 52%. Zjazd został bardzo sprawnie przeprowadzony pod przewodnictwem Kol. Jana Domka. Wysłuchano sprawozdania Przewodniczącego Zrzeszenia oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Delegaci udzielili absolutorium ustępującym władzom oraz dokonano wyboru nowych organów Zrzeszenia – Przewodniczącego, Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna, protokół ze Zjazdu.

XIX Zjazd DelegatówShow Gallery

Prosimy o dostarczanie ankiet delegatów na Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy WZ LZS w Opolu, który odbędzie się 1.08.2020 r. (sobota) w Dobrzeniu Wielkim - hala sportowa Zespólu Szkół - rozpoczęcie Zjazdu godzina 10:00.
Ankietę prosimy dostarczyć do naszego biura w terminie do 22.07.2020 r. Można też wysłać skan ankiety pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ustalono nowy termin XIX Wojewódzkigo Zjazdu Delegatów WZ LZS w Opolu, który zostanie przeprowadzony 1.08.2020 r. (sobota) w Dobrzeniu Wielkim - hala sportowa Zespólu Szkół - rozpoczęcie Zjazdu godzina 10:00. Zgodnie z zatwierdzoną przez Zarząd ordynacją wyboru Delegatów – załącznik nr 1 i załącznik nr 2 w Zjeździe będzie mogło uczestniczyć 101 Delegatów. Zwracamy się do uprawnionych organizacji o dokonanie wyboru Delegatów i dostarczenie ich ankiet do biura WZ LZS w Opolu. ankieta delegata , porządek obrad , regulamin obrad , sprawozdanie, projekt statutu.

Rozstrzygnięty został konkurs „Marszałkowski Klub Sportowy” w załączeniu lista beneficjentów (kolumna - przyznana kwota).

W dniu 9.07.2020 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali Orła Białego w Urzędzie Marszałkowskim odbędzie sie posiedzenie Zarządu WZ LZS w Opolu. W porzadu obrad będą między innymi:
1) Omówienie przygotowań do IXX Zjadu Delegatów WZ LZS w Opolu
2) Zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2019
3) Sprawy różne