Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 9-10.04.2021 Chełm był gospodarzem Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23 oraz Mistrzostwa Polski Juniorek U-20. Organizatorzy zawodów przeprowadzili je wzorowo według aktualnie obowiązujących „panmdemicznych” przepisów. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym i obfitował w wiele atrakcyjnych pojedynków. W zawodach wspaniale zaprezentowały się reprezentantki LKS „Orzeł” Namysłów - Mistrzyniami Polski zostały po bardzo dobrych walkach w grupie do lat 23 Alicja Czyżowicz w kat. wag. do 53 kg oraz Ewelina Ciunek w limicie do 68 kg.

Alicja w finale wygrała przez położenie na łopatki z zawodniczką MKZ „Unia” Racibórz Natalią Duksą, natomiast Ewelina pokonała po spokojnym i przemyślanym pojedynku na punkty 5-1 utalentowaną oraz uznaną Wiktorię Chołuj z AKS Białogard.
Ze srebrem do domu wróci Aleksandra Witoś. Nasza najmłodsza w ekipie i zarazem rocznikowo juniorka w kat. wag. do 59 kg w walce o złoto doznała minimalnej porażki 3-5 na punkty z przedstawicielką gospodarzy z klubu MKS „Cement - Gryf” Chełm, zawodniczką pochodzenia ukraińskiego Olhą Padoshyk.
W klasyfikacji klubowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski LKS „Orzeł” Namysłów uplasował się, na bardzo wysokiej trzeciej pozycji. Dodatkowo klub zdobył 62 pkt w systemie współzawodnictwa sportowego młodzieży (Juniorki 12, Młodzieżówka 50)
Wielkie gratulacje i podziękowania dla zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego za ambitną walkę oraz godne reprezentowanie województwa.