Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 11—12.11.2022 r. w Stargardzie odbyły się XI Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 14 w zapasach kobiet. Bardzo dobrze na Mistrzostwach zaprezentowały się zawodniczki LKS Orzeł Namysłów; Karina Loianich – złoty medal w kategorii wagowej 62 kg i Karolina Loianich złoty medal w kategorii wagowej 66 kg. To pierwsza taka sytuacja w historii namysłowskiego klubu, kiedy na zawodach mistrzowskich dwie siostry sięgnęły po medal z najcenniejszego kruszcu. Gratulujemy! Na tych samych zawodach trzy brązowe medale zdobyły zawodniczki ZKS Gogolin; Klaudia Galant w kategorii 54 kg, Maja Jurgielewicz w kategorii 39 kg i Dominika Jurgielewicz w kategorii 70 kg.

W dniach 14-16.10.2022 w Wilkowicach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie. Bardzo dobrze na Mistrzostwach zaprezentowały się zawodniczki LUKS Gwiazda Dobrzeń Wielki, które zdobyły 2 złote medale. Małgorzata Kałuża była najlepsza w skokach na podwójnej mini trampolinie w kategorii wiekowej 11-12 lat, a Maria Wróbel wygrała konkurencję skoków na ścieżce akrobatycznej w kategorii wiekowej 9-10 lat. Gratulujemy trenerowi Adamowi Antoszczykowi.

30.09.2022 r. w Turawie odbyły się Igrzyska Bez Barier „Od aktywności fizycznej do sportu i zdrowia”. W zawodach wzięli udział seniorzy 60+ z klubów seniora z całej Opolszczyzny oraz przedszkolacy z Turawy – razem uczestniczyło 121 osób. Igrzyska uroczyście otworzył Dominik Pikos - Wójt Gminy Turawa. Uczestnicy Igrzysk musieli się zmierzyć z 5 przygotowanymi dla nich konkurencjami, które miały charakter „sportowo-rekreacyjny”. W rywalizacji wyłoniono 10 najlepszych sportowców, a wszyscy uczestnicy Igrzysk otrzymali pamiątkowe medale. Komunikat końcowy z Igrzysk

Igrzyska Bez Barier  – Turawa 30.09.2022 r.Show Gallery

Organizatorzy XXXIV Biegów Crossowych z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości serdecznie zapraszają do Korfantowa. Biegi odbędą się w dniu 4.11.2022 r. na stadionie sportowym w Korfantowie. Regulamin , plakat.

29.09.2022 r. w Turawie odbyły się Igrzyska Bez Barier „Spędzamy wspólnie czas”. Jak zwykle zawody cieszyły się wielką frekwencją – na starcie stanęło 322 uczestników z 23 ośrodków. Igrzyska uroczyście otworzył Zbigniew Kubalańca Wicemarszałek Województwa Opolskiego. W trakcje zawodów było wiele sportowych emocji, ale najważniejszy był udział i dobra zabawa. Na imprezie został wyróżniony specjalny gość Igrzysk KS Prałat Dr Zbigniew Lubieniecki - który otrzymał Statuetkę „Przyjaciel Sportu” przyznawaną przez nasze Zrzeszenie dla wybitnych i zasłużonych dla sportu postaci. Komunikat końcowy z Igrzysk

Igrzyska Bez Barier „Spędzamy wspólnie czas” – Turawa 29.09.2022 r.Show Gallery

15.10.2022 w Prudniku w hali sportowej przy ul. Łuczniczej odbył się Międzynarodowy Turniej Karate „Puchar Gór Opawskich”.
W zawodach wystartowało 258 zawodników z 21 klubów z Polski Czech, Słowacji i Ukrainy – rozegranych zostało 64 konkurencje w kategoriach wiekowych od 7 do 18 lat.
Na zawodach, w tym uroczystej ceremonii otwarcia imprezy obecni byli Dyrektorzy Biura Marszałka Województwa Arkadiusz Kuglarz i Daniel Palimąka, Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski oraz Burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak.
Klasyfikacja medalowa turnieju, szczegółowe wyniki zawodów.